Produkty / Inforad Car V3

System ostrzegania przed radarami 3 generacji : INFORAD V3

 INFORAD V3 jest systemem GPS ostrzegania przed radarami, który został zaprojektowany i wyprodukowany w Europie aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających kierowców w kwestii bezpieczeństwa na drodze. Umieszczony na desce rozdzielczej samochodu, INFORAD V3 pomoże Ci uniknąć zbyt szybkiej jazdy, uchroni przed zdobyciem punktów karnych oraz poprawi Twoje bezpieczeństwo na drodze.

Podstawowym celem jednostki Inforad jest ostrzeganie kierowcy o zbliżaniu się do niebezpiecznej strefy, która jest kontrolowana przez radar lub nie, lub nawet do punktu osobistego użytkownika, których współrzędne geograficzne zostały wprowadzone do zintegrowanej bazy danych.

Zasada działania

Dzięki technologii GPS* SIRF II, INFORAD V3 stale śledzi pozycję pojazdu, a procesor jednostki porównuje te dane z bazą stref zagrożenia. Zbliżając się do strefy zagrożenia, niezależnie od tego czy jest ona kontrolowana przez radar czy nie, INFORAD natychmiast ostrzega kierowcę emitując krótkie sygnały dźwiękowe i świetlne; sygnały dźwiękowe zmieniają się w sygnał ciągły jeśli prędkość przekracza dopuszczalny limit. Istnieje możliwość regulacji głośności. Ostrzeżenia dźwiękowe oraz świetlne są łatwe do rozróżnienia w zależności od typu ostrzeżenia..

Opis urządzenia V3 w skrócie

V3 jest niewielkim (7 cm średnicy) odbiornikiem GPS najnowszej technologii, jest niezwykle lekki (49 gram) a jego wygląd jest umiejętnie dobrany aby komponował z deską rozdzielczą samochodu. Na przedniej ścianie odbiornika znajdują się dwa duże przyciski (rejestrator punktów osobistych + ogranicznik prędkości), pod  półprzezroczystym ekranem jest umieszczonych 5 trójkolorowych diod, z boku jednostki znajdują się regulator głośności oraz dwa gniazda (dla USB oraz zewnętrznej anteny).

Podstawowe cechy: :

 • nie wymaga instalacji
 • szybki start
 • darmowa rejestracja konieczna do pobierania nieograniczonych aktualizacji  
 • rejestrator punktów osobistych
 •  funkcja „ogranicznik prędkości”
 •  rejestrator podróży (możliwość konfigurowania wpisów)
 • wyraźne sygnały dźwiękowe dostosowane do każdego rodzaju ostrzeżenia
 • regulacja głośności sygnałów dźwiękowych
 • sygnały świetlne dostosowane do każdego rodzaju ostrzeżenia
 • system zabezpieczający przed kradzieżą

Charakterystyka  INFORAD V3

 • Łatwy do zainstalowania we wszystkich pojazdach, łącznie z ciężarowymi (12/24 Volty) 
 • Ustawienia Użytkownika: Tak jak w przypadku telefonów komórkowych, istnieje możliwość wymiany obudowy jednostki V3  dostępnych jest 6 kolorów: „Champagne” beżowy, „Big Blue” niebieski, „Titanum” szary, „Gun” czarny, „Chippie” różowy, „F1” czerwony)
 • 2-letnia gwarancja 
 • Akcesoria: w sprzedaży dostępne są również akcesoria.

Inforad Manager

Oprogramowanie konfiguracyjne, Inforad Manager 3 (IFM3), zostało specjalnie zaprojektowane przez nasz dział techniczny, aby Użytkownik mógł wykorzystać jak najwięcej funkcji urządzenia INFORAD V3. Pobierz oprogramowanie za darmo z naszej strony internetowej, a następnie zainstaluj je na swoim komputerze PC aby otrzymać dostęp do darmowych aktualizacji oraz wielu różnych funkcji INFORAD (diagnostyka, punkty użytkownika, rejestrator podróży, ustawienia, szkolenie interaktywne i innych).

UWAGA: Oprogramowanie Inforad Manager jest kompatybilne z wszystkimi systemami INFORAD GPS. Zawsze używaj najnowszej wersji oprogramowania IFM i upewnij się, że starsza wersja została usunięta przed zainstalowaniem nowszej.

* GPS (System Globalnego Ustalania Pozycji): sieć satelitów emitujących sygnał wychwytywany przez odbiornik GPS, pozwalający na niezwykle precyzyjne ustalanie pozycji, prędkości oraz współrzędnych pojazdu

 

NA SPRZEDAŻY PRZY

Design by Infografika
Products photos: D.Venzal
Copyright © 2005 - 2022 INFORAD. All rights reserved.